Powiatowy Finał siatkarskich „Dwójek” Dziewcząt

IMG_1468
W poniedziałek 20 kwietnia, na hali gdzie na co dzień trenują siatkarki i siatkarze Dębickiej Akademii Siatkówki Kępa odbył się Powiatowy Finał Siatkarskich "Dwójek". W turnieju brały udział dziewczęta z klas czwartych. W zawodach wzięło udział 13 drużyn, z czego 5 dziewcząt to siatkarki uczęszczajace na zajęcia naszej Akademii, które zresztą spisaly się bardzo dobrze. W końcowym rozrachunku, na pierwszym stopniu podium stanęła Ola Hochołowska ze Szkoły Podstawowej nr 11. Srebrne medale, wywalczyła Milena Wójcik oraz Maja Ławniczek ze Szkoły Podstawowej nr 10, na najniższym stponiu podium uplasowała się drużyna SP 9. 5 miejsce w turnieju trafiło do Martyny Pietrasik. Gratulujemy wszystkim uczestniczkom.