Informacje

I Plażowy Turniej Piłki Siatkowej – dzień drugi !!!

plazowkaZa nami I Plażowy Turniej Piłki Siatkowej, który odbył się w dniach 18-19 lipca 2015r., na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu, którego organizatorami byli Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Dębicka Akademia Siatkówki „KĘPA” Dębica. Głównym sponsorem imprezy była firma OLIMP Laboratories z Nagawczyny.

 

Drugiego dnia gościliśmy już zawodników w kategorii OPEN, która cieszyła się sporym zainteresowaniem. Łącznie zgłosiło się 21 zespołów, które rywalizowały w systemie brazylijskim. W drugim dniu turnieju brali udział zawodnicy z Dębicy, Pustkowa, Rzeszowa, Mielca, Głogowa Małopolskiego, Sędziszowa, Nagoszyna, Bartkowic, Rybnika, Tarnobrzega oraz Sanoka. Wielu z nich, na co dzień występuje w II i III ligowych zespołach Piłki Siatkowej. Tak doborowa obsada dodatkowo sprawiała, że zawody stały na wysokim poziomie, w których nie można było narzekać na brak wielu ciekawych akcji. Nad przebiegiem zawodów czuwali sędziowie związkowi piłki siatkowej Tomasz Sternak i Rafał Lechański.

Również nie brakowało kibiców, którzy przyglądali się zmaganiom siatkarzy podczas turnieju. Przez cały weekend Kompleks Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu odwiedziło ponad 1800 osób, z których liczni ze sporym zainteresowaniem przyglądali się rozgrywkom, nagradzając brawami zawodników za włożony trud.

Kategoria: OPEN

I miejsce – Konrad Witek / Kozioł Marcin – Rzeszów

II miejsce – Piotr Groszek / Artur Kowalik – Rzeszów

III miejsce – Przemysław Cisło / Wojciech Pietras – Mielec

IV miejsce – Rusin Wojciech / Patryk Grędysa – Bratkowice

V miejsce – Madej Maciej / Kalandyk Jakub – Rzeszów

VI miejsce – Warzocha Kamil / Kozub Przemysław – Głogów

Wręczenia cennych nagród oraz uroczystego zakończenia turnieju dokonali Krzysztof Lipczyński Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Piotr Mazur Prezes Dębickiej Akademii Siatkówki „KĘPA” Dębica.

Similar Posts