Informacje

KS SMS Neobus Raf-Mar Niebyec – Dębicka Akademia Siatkówki Kępa

das

W sobotę 15 października drużyna kadetów pod wodzą trenera Łukasza Nowaka udała się do Niebylca by tam walczyć o ligowe punkty. Pomimo braku kilku młodych siatkarzy, od samego początku widać było chęć walki oraz zwycięstwa w tym meczu.
Pierwszy set, to koncertowa gra młodych siatkarzy naszej Akademii. Mocne zagrywki, punktowe bloki pozwoliły spokojnie prowadzić grę oraz wygrać seta z dużą przewagą punktową.
W drugiej partii spotkania, drużyna gospodarzy podjęła walkę, lecz dobra gra podopiecznych naszej Akademii doprowadziła do zwycięstwa w drugiej partii spotkania.
W trzeciej odsłonie meczu, drobne rozluźnienie wdarło się w szeregi naszych młodych siatkarzy. Mimo ambitnej walki, i prób odrobienia kilku punktowej straty, to gospodarze byli w niej górą.
Czwarta partia, to od początku do końca, popis gry siatkarzy naszej Akademii. Dobre mocne ataki, kombinacyjne akcje mogły się podobać.
KS SMS Neobus Raf-Mar Niebyec – Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 1:3 (12:25, 20:25, 25:20, 20:25)

W drużynie prowadzonej przez trenera Łukasza Nowaka, zabrakło kilku graczy. Kontuzjowani Dominik Czaja, który na co dzień trenuje w IV ligowej drużynie seniorów, a także Kacper Potyrała, Mariusz Chorąży. Mimo tych osłabień gra naszej drużyny wyglądała dobrze, a wymienionym młodym siatkarzom życzymy szybkiego powrotu na parkiet. W naszej drużynie zadebiutował również nowy libero Bartłomiej Pachoł, który zagrał bardzo dobre spotkanie. Gratulujemy chłopcom dobrej postawy i czekamy na kolejne zwycięstwa.

Skład drużyny:
Strzałka Tomasz (kapitan), Kusibab Jakub, Wąsik Mikołaj, Wadas Piotr, Słowik Krystian, Panek Szymon, Kulig Kacper, Pachoł Bartłomiej, Kubiczek Maksymilian

Similar Posts