Informacje

MOSiR Jasło – KĘPA Dębica – młodzicy

wp_20161016_10_42_59_proW niedzielę drużyna młodzików prowadzona przez trenera Łukasza Nowaka pod zastępstwo za Rafała Lechańskiego, udała się na debiutanckie ligowe spotkanie do Jasła. Pomimo, że wszyscy chłopcy wybiegli na boisko pierwszy raz w życiu walcząc o ligowe punkty, nie widać było ani strachu, ani niepewności. Rywalizacja z chłopcami o 2-3 lata starszymi wcale nie wystraszyła najmłodszej grupy siatkarskiej Dębickiej Akademii Siatkówki Kępa.
Po pierwszym gwizdku sędziego, początek zapowiadał bardzo udany mecz. Dobre zagrywki, mnóstwo obron, pozwoliły wyjść naszym młodym siatkarzom na prowadzenie. Po udanym początku, uwidoczniła się jednak różnica wieku oraz wzrostu. Pomimo ambitnej walki, i długich wymian, to ekipa z Jasła wygrała pierwszy set.
W drugim secie, również młodzi debiutanci postawili twarde warunki. Wyrównana gra przez cały set, spowodowała iż przeciwnicy musieli bardzo mocno pracować aby uzyskać zwycięstwo.
Pomimo przegranej, gra naszych chłopców wyglądała bardzo dobrze. Była to cenna lekcja dla wszystkich. Wola walki, oraz siła charakteru młodych siatkarzy naszej Akademii zrobiły wrażenie na kibicach, oraz samych przeciwnikach.
MOSiR Jasło – Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:0 (25:12, 25:19)