Informacje

Turniej młodzików !

dasW ostatnia niedzielę nasi młodsi zawodnicy rozegrali pierwszy turniej z udziałem 4 zespołów gospodarza MKS Mosir Jasło, KARPATY Mosir Krosno, TSV TG Sokół Sanok oraz nasz zespół Dębicka Akademia Siatkówki Kępa. Nasz zespół w pierwszym meczu podjął zespół Karpat Mosir Krosno, która w tamtym roku zajęła 4 miejsce w młodzikach i widać to było na parkiecie. Nasz zespół nawiązał walkę z przeciwnikiem i wygrywał najdłuższe akcje oraz zagrywał bardzo dobrze lecz nie wystarczyło to aby wygrać to spotkanie
Karpaty Mosir Krosno – Dębicka Akademia Siatkówki 2:0 (25:9, 25:11)
Następnym przeciwnikiem naszej Akademii był równie mocny rywal TSVTG Sokół Sanok. Bardzo dużo wymian i akcji z obydwu połów boiska. Nasi siatkarze dużo bronili piłek i tym razem nie udało się pokonać naszego rywala.
TSV TG Sokół Sanok – Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 2:0 (25:9, 25:6).
Trzeba podkreślić, że nasz zespół liczył 14 zawodników w tym dwóch zaliczyło debiut w roli zawodnika libero, w których widać potencjał na tą pozcycję byli to Jakub Dynarek i Michał Przywara oraz pozostała 12 to Badowski Jakub, Wójcik Mikołaj, Maduzia Przemysław, Przywara Jakub, Ostrowski Rafał, Mróz Michał, Kołodziej Karol, Kubiczek Maksymilian (zespół Kadetów), Burdzel Michał (zespół Kadetów), Kędzior Kacper, Szczepański Oskar KAPITAN, Panek Radosław.

Similar Posts