Informacje

UKS Kępa MOSiR Dębica – Salos Rzeszów – seniorzy

seniorzy-2016-2017

UKS Kępa MOSiR Dębica – Salos Rzeszów 3:1 (25:17, 21:25, 25:14, 25:21)

W ostatnią niedzielę siatkarze UKS Kępa MOSiR Dębica zainaugurowali rozgrywki przed własną publicznością w nowym sezonie IV ligi podkarpackiej. Dębiczanie rozgrywali już drugie spotkanie z drużyną Salosu Rzeszów w tym roku. W sparingu w czasie trwania przygotowań do nowego sezonu nasza drużyna wygrała 4:0. Niedzielny mecz był zupełnie inny. Obie ekipy walczyły o pierwsze punkty w tym sezonie, ponieważ w pierwszej kolejce zarówno Kępa jak i Salos musiały uznać wyższość rywali przegrywając „solidarnie” 3:0 w wyjazdowych spotkaniach.

 

Pierwszego seta lepiej rozpoczęli gospodarze tego pojedynku. To nasza drużyna w tym secie dyktowała warunki i pewnie zwyciężyła partię do 17. W drugiej odsłonie w szeregi naszej drużyny wkradły się błędy a konsekwentna gra przeciwnika w ataku i zdecydowanie lepszej obronie dały przyjezdnym zwycięstwo w tym secie do 21. Na szczęście w 3 jak i w 4 secie siatkarze UKS Kępy postawili przysłowiową kropkę nad i pomimo osłabienia drużyny spowodowaną kontuzją Pawła Gołębia pewnie dowieźli zwycięstwo wygrywając kolejno do 14 i 21. Mecz ciężki ale pomimo braków kadrowych spowodowanych kontuzjami udało się zostawić 3 pkt. na swoim terenie. Teraz naszych zawodników czeka nie mniej cięższe spotkanie w Czudcu z tamtejszym ProSportem. Miejmy nadzieję, że uda się wywieźć z trudnego terenu kolejne punkty. Dziękujemy za przybycie i wsparcie kibiców w tym meczu.

UKS Kępa: Baran K. Pazdan M. Gołąb P. Mosur J. Grabiec K. Rusztowicz P. Kozioł S. Kantor M. Mądro P. oraz Strzałka M (libero)

 

 

 

 

 

Similar Posts