Liga Młodzików i Dzieci w Judo – Poprad – Słowacja 2016 !!!

dscf0214

W ubiegłą Sobotę tj.05.11.16 w Popradzie na Słowacji odbyła się Liga Młodzików i Dzieci w Judo gdzie gościnnie były zaproszone tylko dwa kluby z Polski UKS KĘPA DĘBICA JUDO oraz z Tarnowa KS Błękitni Judo.

Z Dębicy pojechało jedenastu zawodników którzy mogą pochwalić się miejscami medalowymi :

Jakub Drożdz w kategorii wagowej 38 kg wywalczył złoty medal, Małgorzata Panas waga 34 kg wywalczyła srebrny medal, Martyna Lorek waga 30 kg również srebrny medal.

Brązowe medale wywalczyli w swoich kategoriach zawodnicy : Jakub Szablowski waga 28 kg , Adaś Szablowski waga 20 kg , Alan Kacaba waga 26 kg, Nikola Kacaba 30 kg, Sebastian Włoch 28 kg, Kinga Gryglewicz 36 kg w turnieju wzieli udział również Szymon Drożdz 28 kg oraz Tomasz Kułak 36 kg którzy ukończyli turniej na czwartym punktowanym miejscu.

Zadowolenia z zawodników nie kryje ich trener Kowal Dawid który stwierdza że to był jeden z mocniejszych Turniejów Judo w tym roku.