Judo

GRAND PRIX O PUCHAR BIAŁEJ GWIAZDY W JUDO W KRAKOWIE

Dębicy Judocy z UKS KĘPA DĘBICA brali udział w bardzo prestiżowym turnieju GRAND PRIX O PUCHAR BIAŁEJ GWIAZDY W JUDO W KRAKOWIE gdzie zaprezentowali swoje wysokie umiejętności zdobywając 6 medali .

W swoich kategoriach wagowych wywalczyli 3 złote medale :

Sebastian Włoch 30 kg, Alan Kocaba 23 kg , Emilia Cabaj 29 kg,

Srebro zdobyła Martyna Lorek 30 kg. Brąz wywalczyli Jakub Szablowski 30 kg, Nikola Kocaba 30 kg, W turnieju też uczestniczyli również :Jakub Lorek 30kg, Jak Kwiatek 41 kg, którzy zajęli 4 miejsca oraz   Małgorzata Panas 36 kg, Dawid Koszydar 38 kg, którzy uplasowali się na 5 miejscach.

Zawodnicy trenują  w Uczniowskim Klubie Sportowym „Kępa” pod okiem trenera Dawida Kowala, który był bardzo dumny z wyników swoich podopiecznych ponieważ zawody były bardzo mocno obsadzone i walki toczone były na bardzo wysokim poziomie sportowym. Młodzi zawodnicy Kępy po kolejnym ciężko przepracowanym sezonie udają się na obóz sportowo-rekreacyjny na Słowacje gdzie będą odpoczywać pływając na kajakach, nurkując, będą próbować swoich sił na się na ściance wspinaczkowej, pokonywać mosty linowe i zjeżdżać na kolejce tyrolskiej.

Similar Posts