Piłka siatkowa

Inauguracja młodzików

W niedzielę 15 października swój inauguracyjny turniej w sezonie 2017/2018 rozegrali młodzicy.

W pierwszym meczu ich przeciwnikami była drużyna z Jasła.
Pierwszy set, to bardzo wyrównana gra naszych siatkarzy. Początkowe prowadzenie, dobre zagrywki oraz kilka ataków pozwalało myśleć o zwycięstwie. Lecz przy stanie 15:14 dla Jasła, mocne zagrywki przeciwnika oraz kilka błędów spowodowało, że zawodnicy z Jasła cieszyli się ze zwycięstwa w pierwszej partii.
W drugim secie, wychowankowie naszej Akademii spuścili głowy i pomimo próby walki, drużyna Jasła dzięki swojej dobrej grze kontrolowała losy spotkania i wygrała mecz 2:0.
Dębicka Akademia Siatkówki Kępa – MKS MOSiR Jasło 0:2

W drugim meczu, drużyna naszej Akademii mierzyła się z zawodnikami Krosna.
Początek pierwszej partii należał do ekipy gości, którzy uzyskali przewagę i doprowadzili ją do końca seta.
W drugiej odsłonie meczu, dobra gra naszych młodych siatkarzy pozwoliła prowadzić grę. Dobre zagrywki, kilka mocnych oraz sprytnych ataków wyprowadziło drużynę prowadzoną przez trenera Łukasz Nowaka na prowadzenie. Lecz mimo dobrej gry, w końcówce kilka błędów w komunikacji, oraz mocnych zagrywek ekipy z Krosna odwróciły losy ostatniej partii meczu oraz całego spotkania. Ostatecznie to drużyna z Miasta Szkła cieszyła się ze zwycięstwa.
Dębicka Akademia Siatkówki Kępa – Karpaty MOSIR Krosno 0:2