Judo

Zawody judo !

W ubiegłą Sobotę tj.02.12.17 w Żilinie na Słowacji odbył TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH w Judo gdzie gościnnie były zaproszone tylko dwa kluby z Polski UKS KĘPA DĘBICA JUDO oraz z Tarnowa KS Błękitni Judo.
Z Dębicy pojechało siedmioro zawodników którzy mogą pochwalić się miejscami na podium :
Jakub Lorek w kategorii 26 kg wywalczył pierwsze miejsce jego starsza siostra Martyna Lorek 28 kg zdobyła drugie miejsce, Dawid Koszydar 42 kg również drugie miejsce, Małgorzata Panas waga 36 kg wywalczyła trzecie miejsce jak i jej kolega klubowy Sebastian Włoch w kategorii wagowej 30 kg, Jakub Szablowski 32 kg oraz Daniel Mosior wywalczyli punktowane piąte miejsce.Najstarsza zawodniczka UKS KĘPA JUDO DĘBICA Weronika Cebula wiernie kibicowała swoim młodszym koleżankom i kolegom z klubu.
Zadowolenia z zawodników nie kryje ich trener Kowal Dawid który stwierdza że ciężka praca zaowocowała na turnieju w Zilinie