Judo

VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W JUDO

​W ubiegłą Sobotę tj.02.06.18 w Jaśle  odbył  VII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W JUDO   gdzie UKS KĘPA DĘBICA JUDO zdobyła aż pięć medali.

Z Dębicy pojechało siedmioro zawodników którzy mogą pochwalić się miejscami na podium :
Alan Kocaba w kategorii wagowej 30 kg zdobył złoty medal jego siostra Nikola Kocaba waga 35 kg brązowy medal, Kaja Gryglewicz waga 30 kg srebrny medal, Martyna Lorek waga 35 kg srebrny medal, Sebastian Włoch waga 33 kg brązowy medal, Jakub Lorek w kategorii 36 kg wywalczył piąte miejsce oraz Jan Kwiatek waga 42  kg czwarte miejsce.
Zadowolenia z zawodników nie kryje ich trener Kowal Dawid który stwierdza że ciężka praca zaowocowała na turnieju w Jaśle.To był ostatni turnie Judoków w tym roku szkolnym teraz przed sobą mają obóz Sportowo – Rekreacyjny na Słowacji gdzie będą dalej podwyższać swoje umiejętności oraz wypoczywać 😉