Młodziczki


Logo-Kinder-Sport

Dobry występ naszych dziewcząt w turnieju Kinder+ Sport w Nowej Dębie. W sobotę 18 kwietnia, nasze "dwójki" oraz "trójki" rywalizowały w siatkarskim turnieju. W obu kategoriach, dziewczęta znalazły się w finałowej grupie i walczyły o miejsca 1-4. Niestety wybity palec, przez naszą najmłodszą uczestniczkę w finale czwartych klas, nie pozwoliły rozegrać wszystkich meczów. Kontrowersyjna decyzja organizatorów o dyskwalifikacji naszej drużyny, będzie wyjaśniana. Gdyby nie ona, nasze dziewczęta zajęły by 2gie miejsce.W zmaganiach "trójek", nasze dziewczęta pierwszą rundę przeszły jak burza, wygrywając wszystkie spotkania. W finale, uplasowały się na 3 miejscu. Dobra gra naszych dziewcząt we wcześniejszych turniejach zaowocowała, awansem do finału wojewódzkiego. Gratulujemy naszym młodym siatkarkom.

 

turniej jedynek 2015
Kolejny turneij z cyklu Dębickiej Ligi siatkarskich "Jedynek" już w najbliższą sobotę o godzinie 9:00.
Rywalizować będziemy w pięciu  kategoriach:

  • Dziewczęta Kinder
  • Dziewczęta Szkoła podstawowa
  • Dziewczęta Gimnazjum
  • Chłopcy Szkoła podstawowa
  • Chłopcy Gimnazjum

W czerwcu, odbędzie się podsumowanie całego turnieju. Zwyciezcy zostaną nagrodzeni. Do wygrania między innymi, dofinansowanie do siatkarskiego obozu w Leżajsku, który organizuje UKS Kępa Dębica. Zapraszamy na siatkarską ucztę!!!


 


Logo-Kinder-Sport

W sobotę 18 kwietnia, nasze najmłodsze siatkarki udają się do Nowej Dęby na kolejny turniej z cyklu Kinder+ Sport. W zmaganiach biorą udział "dwójki" orat "trójki" dziewcząt, ktróre mają szanse awansować do finału wojewódzkiego.